Sport Imotski

Sportski portal Imotske krajine

1.ŽNL: Porazi Imotskog i Mračaja, remi Vinjana, Mladost prošetala Tučepima (FOTO)

Danas je odigrano nekompletno 25.kolo 1.ŽNL jug. Imotski je u vrlo važnom susretu gostovao u Kaštel Sućurcu i  izgubio rezultatom 2:0. Imoćanima bi danas bod bio zlata vrijedan,no iako su odigrali dobru utakmicu, ipak su u drugom dijelu susreta primili dva gola i došli do toga da će u zadnjem kolu morati rješavati sudbinu. Napomenimo da je prije početka utakmice održana minuta šutnje za preminule igrače Ivana Markova-Kaluna i Marka Bešića,te bivšeg trenera kluba sa “Gospina doca” Marija Ćutuka.

Mračaj je na “Pojilu” igrao protiv Vala iz Kaštela i izgubio rezultatom 4:1. Gosti su danas bili konkretniji i zasluženo pobijedili, no to momčadi iz Runovića ne mijenja nešto previše status na tablici. Pogodak za Mračaj postigao je Ante Puljiz u 45.minuti susreta.

Vinjani su na svom terenu protiv Omladinca iz Vranjica izvukli samo bod, te će se njihov status,kao i Imotskog rješavati u zadnjem kolu. Na “Dovici” danas rezultat 0:0.

Mladost iz Prološca je u nedjelju u Tučepima kod domaćeg Jadrana ostvarila visoku pobjedu od 6:1.